Dyrektor generalny Twittera Jack Dorsey sprzeciwia się opinii Raya Dalio na temat rządu zakazującego Bitcoina.

  • Beitrags-Autor:
  • Beitrags-Kategorie:Bitcoin

Dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey, nie zgodził się z komentarzem Raya Dalio na temat rządu zakazującego Bitcoina z powodu jego ciągłego wzrostu.

Prezes Twittera, Jack Dorsey niedawno zareagował na komentarz Raya Dalio, że ciągły wzrost ceny BTC może zmusić rząd do zakazania kryptokur walut. Ray Dalio, który jest amerykańskim menedżerem funduszu hedgingowego i filantropem, zawsze był krytykiem Bitcoin.

Dalio wyraził swoją opinię w wywiadzie dla Yahoo Finance w zeszłym tygodniu, mówiąc, że cyfrowe aktywa mogą nie odnieść takiego sukcesu, jakiego ludzie oczekują. Podczas wywiadu krytyk dodał, że cyfrowe aktywa są zbyt zmienne, aby można je było uznać za magazyn bogactwa.

Jack odpowiedział na stanowisko CoinDesk, który zapytał, czy Dalio miał rację z jego opinią na temat Bitcoin, po prostu mówiąc „Nie“. Jack zawsze był zwolennikiem Bitcoina. W 2018 roku, Twitter CEO przewidział, że Bitcoin będzie „wspólną walutą“ w Internecie. Dyrektor generalny nadal trzyma się tej samej opinii.

We wrześniu, dyrektor generalny powiedział Reuters, że Bitcoin jest nadal najlepszym kandydatem na rodzimą walutę internetową.

Dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao (CZ) również odpowiedział na CoinDesk z „No“.

W przeciwieństwie do Dalio, inne legendy funduszy hedgingowych, jak Paul Tudor Jones i Stan Druckenmiller, pochwalili Bitcoina. Powiedzieli, że ten cyfrowy zasób jest godny uznania za sklep z wartością.

Bitcoin ostatnio zwiększył zyski o 4,62% do 16.710,64 dolarów.