Obrót BTC do GBP odbywa się na żywo na CoinMetro

  • Beitrags-Autor:
  • Beitrags-Kategorie:ETH

CoinMetro właśnie uruchomiło wpłaty, wypłaty i handel z GBP. To przynosi wspaniałe wiadomości dla wszystkich inwestorów kryptograficznych i inwestorów z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Lokalne wsparcie walutowe oferuje większe bezpieczeństwo i ułatwia proces handlowy.

Handel BTC z łatwością do funta brytyjskiego (GBP)
BTC do pary walutowej GBP było długo oczekiwane przez wielu brytyjskich traderów. Niewiele jest giełd, które oferują transakcje bezpośrednio z funtami. CoinMetro, w pełni licencjonowana giełda UE, znajduje się obecnie na krótkiej liście giełd oferujących funty brytyjskie.

Nowa para walutowa umożliwia wejście i wyjście z krypty bezpośrednio z lokalnego banku i waluty. Proces jest przyjazny dla użytkownika i obsługuje karty kredytowe, przelewy bankowe, jak również depozyty kryptograficzne. Pary BTC do GBP sprawiają, że handel kryptograficzny jest łatwiejszy i bardziej dostępny dla inwestorów. Obsługa rodzimych walut eliminuje potrzebę dodatkowych, kosztownych przeliczeń, takich jak GBP na USD lub EUR. Od teraz klienci z Wielkiej Brytanii mogą wypłacać gotówkę bezpośrednio w GBP.

Wejście na rynki regionalne i globalne

CoinMetro koncentruje się na docieraniu do rynków światowych, stosując indywidualne podejście. „Oszczędzając cały szum, detaliczna strona crypto jest nadal bardzo słabo obsługiwanym segmentem klientów. CoinMetro daje Wielkiej Brytanii szybszy i bardziej efektywny kosztowo sposób na dywersyfikację do tej bardzo poszukiwanej klasy aktywów. „skomentował Kevin Murcko, CEO CoinMetro. „Staramy się utrzymać najlepszą obsługę, przestrzegać przepisów, a następnie przejść do następnego regionu.“

Dodanie Bitcoin Era do GBP w celu lepszej obsługi klientów z Wielkiej Brytanii było kamieniem milowym dla CoinMetro. Jednak było to tylko jedno z pierwszych na liście. Giełda ma na celu rozwój regionalny poprzez dodanie kolejnych par walutowych. CoinMetro stara się identyfikować unikalne potrzeby klientów w każdym regionie. Pozwoli to na oferowanie właściwych produktów i usług.

Nadanie priorytetu doskonałej obsłudze

Handel i inwestowanie w kryptografię jest działalnością finansową. W związku z tym obsługa klienta jest kluczowa. CoinMetro upewnia się, że dodana para walutowa posiada najwyższej klasy obsługę klienta. Zespół obsługi klienta CoinMetro jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i gotowy do pomocy handlowcom w razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktu.

CoinMetro stworzyło ścisłą społeczność na przestrzeni lat. Nowi traderzy są zaproszeni do dołączenia do społeczności w Telegramie. Jest to świetne źródło do dyskusji o produktach, aktualizacji i ogólnego wsparcia kryptograficznego.